Web Sayfaları

Web Sayfaları

Öztutuş Tekstil

Tecrübeli, konusunda uzaman bir kadro ile hizmet veren Öztutuş Tekstil, perdelik üretim ve satışı yapmaktadır. Yıllarca birçok başarıya imza atmış olan firmamız her yıl ihracatını arttırarak ülke ve bölge ekonomisine de katkı sağlamaktadır.
Read details
Web Sayfaları

İlyas Bozkurt

20 Ekim 1970’de Kayseri’de doğdu. İlk ve orta okulu Kayseri’de okudu. Orta öğrenimini Kayseri Aydınlık Evler Lisesi’nde ve Bursa Süleyman Çelebi lisesinde tamamladı. Sonra sırasıyla: Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesini; Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi “ İKTİSAT ” bölümünü; İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA (Master of Business Administration) İŞLETME MASTIRI’nı tamamladı. İstanbul Okan Üniversitesi’nde Ekonomi Doktorası devam … Continue reading »
Read details
Web Sayfaları

Biçerler Kuyumculuk

Bursa Kapalıçarşı‘da, dededen toruna üç nesildir, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 1970 yılında Karaman da kurulan firmamız 1989 yılında Bursa Kapalıçarşı’da toptan sarrafiye has altın alım satım ticaretine başlamıştır. O yıllarda gerek işlerin yoğunluğu gerekse piyasaya verdiği güven sayesinde 2005 yılında perakende mağazacılık sektörüne başladık.
Read details
Web Sayfaları

Bigadiç Köse Et AŞ.

Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde 2003 yılında hızlı bir büyüme gerçekleştiren Bigadiç Köse Et A. Ş. kısa sürede büyük atılımlar gerçekleştirerek sektörünün en büyük entegre tarım ve hayvancılık firmalarının arasında olmayı başarmıştır. Bu başarı, yeni yatırımlarla sürekli devam etmektedir.
Read details
Web Sayfaları

Seyami Usta Et Lokantası

Güney Doğu Anadolu mutfağının eşşiz lezzetleri Seyami Usta farkı ile sizlerle…
Read details
Web Sayfaları

Batu Toptan Gıda

Batu Grup 1999 Senesinden Bu Yana Kurumsal Kimlik ve Ajans Faaliyetlerini Onurla Yönettiğimiz Bir Şirkettir. Batu Grup Bünyesinde Bulunan Batu Toptan Gıda 2013 Senesinde Mayıs Ayında Tamamlanmıştır.
Read details
Web Sayfaları

Lider Sancak Eğitim Kurumları

Lider Sancak Eğitim Kurumları 2014 Yılı Temmuz Ayında Teslim Edilen Web Sitesi
Read details